Кошик
21 відгук
+380 (67) 828-77-52
+380 (50) 301-55-61
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Академіка Павлова,82
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Міжнародна виставка в Німеччині - LIGNA

Міжнародна виставка в Німеччині - LIGNA

Яскраві стенди. Величезні площі, які неможливо обійти за весь день. Гігантські екрани, що демонструють останні розробки. Складні механізми, рухомі з легкістю танцюриста. Учасники та відвідувачі з усього світу – канадці, англійці, японці, французи, німці, українці, австралійці і багато інших.

Саме так проходить раз на два роки міжнародна виставка в Німеччині - LIGNA.

        Представники нашої компанії взяли участь у цій виставці на стенді LEUCO. Кількість відвідувачів на стенді була величезна. І на це є причини. Заводом LEUCO було представлено велику кількість рішень для виробництва корпусних меблів, меблевих фасадів, обробки деревини та новітніх композитних матеріалів. Композитні матеріали все більше і більше застосовуються в будівництві (зовнішня та внутрішня обробка), авіабудуванні та інших видах виробництва.

Спілкуючись з клієнтами з усього світу, представниками заводу, а так само іншими партнерами – ми постійно розвиваємося. Саме це дозволяє нам краще розуміти наших клієнтів і допомагати їм у розвитку.

Фірма LEUCO – це не просто інструмент. Це сервіс, консультація, навчання, гарантія і кваліфікований персонал. LEUCO – це лідер інструменту для деревообробки. LEUCO – для вас.

MAGENTIFY WOOD PROCESSING

;

Інші новини